Užíváme cookies, abychom vám zajistili co možná nejsnadnější použití našeho e-shopu. Pokud budete pokračovat v prohlížení, s použitím cookies souhlasíte.

Rychlý kontakt

Second hand Lvíček
Michalská 40/2
412 01 Litoměřice

 

tel: +420 705 114 602
mail:
info@second-hand-lvicek.cz

Nesedí vám velikost?

Nezoufejte, objednané zboží nám můžete vrátit bez udání důvodu do 14 dnů.

Možnost vrácení zboží

Doprava

Doprava

Možnosti platby

Platby

Přidejte se na Facebooku

Sleduj nás na Instagramu


DOPRAVA A PLATBA
Doprava a platba

Jakými způsoby mohu za zboží zaplatit?

Platba je možná třemi způsoby:

Možnosti platby

Dobírka - Platíte za zboží až v okamžiku převzetí zásilky od doručovatele. Vámi vybrané zboží odesíláme ještě v den objednávky, nejpozději v následující den.

Převod na bankovní účet - Platíte za zboží předem převodem peněz na náš bankovní účet č. 2111588715/2700, variabilní číslo je číslo objednávky. Zboží je odesíláno obvykle v den přijetí platby, nejpozději následující den po připsání platby na nás účet.

Hotově - platba v kamenné prodejně v Litoměřicích.

 


Doprava - jak vám zboží doručíme?

Možnosti dopravy

Česká pošta - doporučená zásilka - Doručení kamkoli v ČR obvykle následující pracovní den po podání. V ceně služby můžete využít Sledování zásilky (Track & Trace) prostřednictvím webových stránek České pošty. 

Česká pošta - balík do ruky - Zásilka bude doručena přímo do rukou příjemce již následující pracovní den od podání zásilky. Příjemce si může upravit čas nebo způsob doručení. Příjemce dostane informace o doručování balíku prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Česká pošta - balík na poštu - Nemusíte být v určitý čas na určitém místě – balík si vyzvednete na zvolené poště, a kdy se to hodí Vám. Příjemce je informován o možnostech vyzvednutí prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání a znovu v okamžiku uložení balíku na poště.

Osobní odběr - Osobní odběr je možný v naší prodejně Second hand Lvíček, Michalská 40/2, Litoměřice. Pondělí až pátek 9 - 12 a 13 - 17, v sobotu 9 - 11. Pokud vám uvedený čas nevyhovuje, je možné se individuálně domluvit na tel. 602 553 818.

ODg0YWE4