Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Originální kousek do šatníku seženu většinou v second handu

31.07.2019

Známe to snad každá. Nemám co na sebe. Co si dneska obléknout. A když už se rozhodnete pro určitý kousek, dokonce jej sladíte s dalšími a myslíte si, jak nejste dnes originálně oblečená, vyrazí vám dech první ženská, na kterou narazíte na ulici. Ona má snad stejnou kabelku. Pokračujete směrem do obchodu. To snad není možné. Tahle má stejné lodičky. A to už máte způlky zkažený den. Už se pomalu bojíte vstrčit nakrčený nosík do autobusu, abyste náhodou nenarazila na svou designovou dvojnici.  

 

Ano, nyní se může stát velice snadno, že když si myslíte, jaký nemáte originální kousek oděvu, potkáte paní s totožným modelem. Vysvětlení je prosté: mnoho nákupních oděvních řetězců prodává konfekci stejných značek, stejných střihů, aktuální „trendy“ modely a vy, ať se budete snažit nakupovat co nejdál od bydliště, hledat nejoriginálnější kousek, se prostě nevyhnete tomu, že se potkáte s někým, kdo nosí to stejné. Vždyť i ďábel nosí Pradu...

 

Řešením je buď šít si modely sama, nechávat si šít na zakázku, anebo si originální kousek koupit v dámském second handu. Náš internetový obchod s oblečením z druhé ruky Lvíček se soustředí mimo jiné samozřejmě i na módu pro ženy. Nabízíme bundy, halenky, kabáty, kalhoty, kraťasy, mikiny, plavky, saka, společenské oblečení, sukně, svetry, šaty, topy, tílka, trika, tuniky, vesty, župany, noční košilky, vesty, stejně jako doplňky – kabelky, pásky, šátky a šály. Stačí si jen vybrat a my vám do 24 hodin objednané, respektive zaplacené zboží doručíme. Věříme, že si každá z vás v second handu Lvíček nějaký ten originální kousek najde.

 

 

MDY0YjkzZ